|

Acum ai reducere suplimentara de pana la 18% extra pentru volumul tau de expedieri! Deschide cont acum!

 

Grila preturi

In urmatoarele tabele veti gasi preturile oferite de catre partenerii nostri pentru servicii nationle, lockere si internationale. Pretul final al unei expeditii poate sa difere in functie de serviciile aditionale selectate si/sau dimensiunile coletului (partenerii nostri taxeaza colete si in functie de dimensiunea lor). Pretul final al unei expeditii poate sa mai difere de cele afisate mai jos si din cauza localitatilor care nu se afla in aria de acoperire ale curierilor (Km externi). Pentru un pret corect si transparent va rugam sa efectuati un calcul iar pe ultimul pas veti regasi pretul final conform informatiilor oferite de catre dvs.

Preturi Curier Online Nationale si Locker

Preturi sunt afisate in Lei si nu contin TVA.

PartenerPlic1 Kg3 Kg5 Kg10 Kg20 Kg30 KgRamburs in ContKg+
SAMEDAY13.4913.4915.8918.2924.2936.2948.2931.2
SAMEDAY LOCKER12.1812.1814.5816.9822.9834.9846.9831.2
DPD13.5913.5915.9918.3924.3936.3948.3921.2
DPD LOCKER12.1812.1814.5816.9822.9834.9846.9821.2
FANCOURIER13.8913.8916.2918.6924.6936.6948.6941.2
FANCOURIER LOCKER101012.414.820.832.844.841.2
CARGUS14.2214.2216.218.1823.1333.0342.935.30.99
CARGUS LOCKER001.983.968.9118.8128.715.30.99
POSTA ROMANA12.2912.2914.2716.2521.231.1413.50.99

Preturi Curier Online International

Preturi sunt afisate in Lei si nu contin TVA.

TaraPartener1 Kg3 Kg5 Kg10 Kg20 KgRamburs in Cont
BULGARIADPD26.22528.62541.87575995
GRECIADPD31.2536.2557.125105.6251355
UNGARIADPD24.97527.887541.837575995
POLONIADPD33.12536.255083.625107.1255
AUSTRIADPD53.12560.87578.12568.62578.125Nu este permis
GERMANIADPD53.12560.87578.12568.62578.125Nu este permis
ITALIADPD66.8757088.37583.7588.375Nu este permis
BELGIADPD78.12598.75135116.875135Nu este permis
FRANTADPD78.12598.75135116.875135Nu este permis
OLANDADPD78.12598.75135116.875135Nu este permis
SPANIADPD78.12598.75135116.875135Nu este permis
DANEMARCADPD148.625243.75310.25258.25310.25Nu este permis
ESTONIADPD166.125272.5346.5288.25346.5Nu este permis
LUXEMBURGDPD166.125272.5346.5288.25346.5Nu este permis
LATVIADPD166.125272.5346.5288.25346.5Nu este permis
LITUANIADPD166.125272.5346.5288.25346.5Nu este permis
FINLANDADPD227.375321.25406.25349.375406.25Nu este permis
PORTUGALIADPD227.375321.25406.25349.375406.25Nu este permis
SUEDIADPD227.375321.25406.25349.375406.25Nu este permis
CROATIADPD36.2550107.12583.625107.1255
SLOVACIADPD36.2550107.12583.625107.1255
SLOVENIADPD36.2550107.12583.625107.1255
CEHIADPD36.2550107.12583.625107.1255

Calculeaza pretul expeditiei

Calculeaza pretul si trimite-ti pachetul online acum prin Curier Online!

Expediere colet
Solutii si servicii business